zegarek z gps dla dziecka

Urodziny, święta czy Dzień Dziecka to czas, kiedy zastanawiamy się, co moglibyśmy podarować naszym pociechom. Chcemy, żeby to wybierzemy podobało się dziecku, ale również było funkcjonalne i pożyteczne. Na rynku zabawek, jest w czym wybierać. Zwłaszcza gdy obdarowanym ma być młodsze dziecko. Jednak przy wyborze podarunku dla starszego, sprawa nieco się komplikuje. W dobie internetu, gier komputerowych i telefonów komórkowych, niełatwo wybrać taki, który nie tylko spotka się z aprobatą dziecka, ale również jego rodziców. 

Jaki prezent wybrać?

Zegarek z GPS dla dziecka. Dlaczego warto kupić to urządzenie? Otóż GPS to system nawigacji, pozwalający na ustalenie położenia osoby, posiadającej nadajnik. Rodzic może w ten sposób mieć pewność, że dziecko znajduje się bezpiecznym miejscu. Urządzenie to przypomina tradycyjny zegarek na rękę. Wyposażone jest w specjalny układ elektroniczny, zapewniający dodatkowe, ciekawe funkcje. Najważniejszą z nich jest nadajnik GPS, który pozwala na śledzenie pociechy i upewnienie się, że jest ona tam gdzie deklarowała, że będzie. Taki prezent, z pewnością spodoba się dziecku. Jest wygodny w noszeniu, posiada pojemną baterię oraz gwarancję wodoodporności. Jest również chroniony przed pyłami i piaskiem, co oznacza bezpieczne użytkowanie na plaży. Również zmiany temperatur, nie działają na niego negatywnie. Jest bardzo wiele wariantów kolorystycznych, gwarantujących wybór odpowiedniego egzemplarza dla chłopca oraz dziewczynki. 

Wiele funkcji w jednym

Zegarek z lokalizatorem posiada dużo przydatnych funkcji. Najważniejsza to oczywiście, możliwość szybkiego sprawdzenia położenia dziecka. Ma funkcję, umożliwiającą ustalenie bezpiecznych numerów, które można odebrać. Ciekawą i niezwykle użyteczną, jest możliwość podsłuchania otoczenia dziecka, aby przekonać się, że jest ono dla niego odpowiednie. Można również ustalić, tak zwane strefy bezpieczne. Są ta obszary, w których obrębie może poruszać się dziecko. W przypadku ich przekroczenia, rodzic zostaje powiadomiony o tym specjalnym alertem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here